poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Z przymrużeniem oka o kładzeniu kart

Dziś trochę na wesoło a trochę na poważnie chcę Wam opowiedzieć jak to jest z wróżeniem a konkretniej odpowiedzieć na najczęstrze pytania z jakimi się spotykam od ludzi, którzy się dowiadują, że kładę karty:

a zatem

Nie powiem Wam jakie są numery do sobotniego totolotka;-) - jakby to było możliwe to całą zimę siedziałabym na plaży w Tajlandii dzieląc czas między opalania i lekcje nurkowania....

Nie - tego czy sąsiadka spod 5tki na romans z listonoszem ani tego kiedy wasz kochany synuś mieszkający 300km dalej rozwiedzie się z tą głupią małpą do której wyjechał też Wam nie powiem... Wróżba to rozmowa dwóch osób i dwóch dusz - nie zaglądam do życia osób trzecich. Jako osoby trzecie uznaję osoby, które z Wami nie mieszkają/nie są pod Waszą opieką/nie są Waszymi partnerami.


Nie podaję też rysopisów potencjalnych partnerów. No bo jak powiem, że to będzie wysoki brunet a gościu dla zabawy przefarbuje się na rudo - to chodzby serducho ci drgalo a facet odstawiał koziołki - nie spojrzysz na niego przyjaźnie bo wróżka ci powiedziała, że to będzie brunet;-) Zatem jeśli w kartach wyjdzie partner to Wam o tym powiem ale rysopis delikwenta/delikwentki zostawiam Bogu - niech to będzie dla Was cudna niespodzianka!

No i ostatnia na dziś bardzo istotna sprawa. Każdy z nas ma wolną wolę, każdy z nas podejmuje swoje decyzje i ponosi konsekwencje tych decyzji - czasem miłe a czasem nie. Przychodząc do wróżki ludzie szukają pomocy w rozwiązaniu swoich problemów i ja staram się tej pomocy udzielić. Jednakże moja pomoc nie polega na podaniu rozwiązania lub podjęcia decyzji za Was. Wróżba może pokazać korzyści płynące z takiego czy innego rozwiązania i przewidywaną w związku z tym przyszłość - ale nie powie Wam co robić. Zatem jak np. chcecie sprzedać dom to robię rozkład z pytanie co bedzie jak dom sprzedacie a potem drugi z pytaniem co bedzie jesli domu nie sprzedacie a decyzję co zrobić podejmujecie już sami - zgodnie z Waszą wolną wolą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz