poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Na dobry początek


Nie mam na razie swojej strony www ale mogę mieć blog, na którym będę pisać na temat tego jak wykorzystuję intuicję do pomagania i inspirowania innych ludzi. Będzie więc o kartach, bedzie o regresingu, o lomi i innych ciekawych sprawach. Co jakiś czas będę też podawać inspiracje płynące z kart;-))) - zobaczmy co tam Aniołki mają na dobry początek tego bloga

Na dobry początek - Karta Małżeństwo


Dla kazdego z nas istnieje idealny partner. Czasem trochę musimy na niego/nia poczekać - ale dla każdego jest taka idealna osoba. Gdy jestesmy sami i szukamy swojej drugiej połowy to czesto zapominamy o tym, że w naturze panuje równowaga. Jak jest kobieta to i jest mężczyzna. Jak są wysocy to i niscy się znajdą. Więc jak jesteś Ty to i Twoja druga połowa gdzieś jest na świecie. Zatem nie smuć się i nie rozpaczaj - tylko uśmiechnij się do Wszechświata i powiedz na głos - tak! jestem gotowy! Zapraszam! Tu jestem i czekam z otwartymi ramionami! Góra Cie usłyszy i zadziała tak by właściwa osoba trafiła do Twojego życia a że czasem trzeba poczekać.....na wspaniałe rzeczy warto poczekać;-)

1 komentarz:

  1. Dziękuję Kasiu za ten wpis, piękna karta na początek!! :)
    To co napisalaś jest bardzo pocieszajace. Sama zaczęłam się zastanawiać, czy naprawdę dla każdego ktoś jest i czy znalezienie się jest możliwe przy mocno zabrudzonej karmie w dziedzinie związków, miłości.

    OdpowiedzUsuń